Kahve falında çarşaflı kadın görmek

Kahve falında çarşaflı kadın görmek eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, rütbesinin artacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, problemlerini çözeceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Kahve falında çarşaflı kadın gördüyseniz:

  • Bazı konulara müdahale etmek veya bazı yerlerin altını çizmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında siyah çarşaflı kadın görmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah çarşaf giymiş kadın görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında çarşaf giyen kadın görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında siyah çarşaflı kadınlar görmek çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına işarettir.

Kahve falında kara çarşaf giymiş kadın görmek yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına inanılır.

Kahve falında kadın çarşafı görmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine işarettir.

Kahve falında çarşaflı kadın görmek zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, kurulu düzenin bozulacağına yorulur.

Kahve falında siyah çarşaf giyen kadın görmek güzel günlerin geleceğine, atılıma geçeceğine, herkesin önünde olacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top