AnaSayfa / Genel / Kahve falında cam sürahinin kırıldığını görmek

Kahve falında cam sürahinin kırıldığını görmek

Kahve falında cam sürahinin kırıldığını görmek bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, pişman olacağı şeyler yapacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cam sürahinin kırıldığını gördüyseniz:

  • Ummadığınız yerlerden paralar gelebilir.

Kahve falında cam sürahinin kırıldığını görmek aydınlık bir döneme girileceğine, çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sürahi kırıldığını görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine tabir olunur.

Kahve falında cam sürahi almak kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine inanılır.

Kahve falında cam sürahiden su içmek bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında cam sürahi bardak görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında su dolu cam sürahi görmek hasta olanın da iyileşeceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda fal sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına alamet eder.

Kahve falında cam sürahide su görmek yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize inanılır.

Kahve falında cam sürahi görmek yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir