AnaSayfa / Genel / Kahve falında buzlu yol görmek

Kahve falında buzlu yol görmek

Kahve falında buzlu yol görmek çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, çok yoğun çalışacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına delalet eder.

Kahve falında buzlu yol gördüyseniz:

  • Tabiri caizse kendinizi dizginleyin.

Kahve falında buzlu yol görmek bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, işinin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yolu buzlu görmek arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına inanılır.

Kahve falında yolların buz tuttuğunu görmek ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine inanılır.

Kahve falında karlı buzlu yol görmek zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında buzdan yol görmek amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına rivayet eder.

Kahve falında buz tutmuş yol görmek sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına işarettir.

Kahve falında buzun içine düşmek çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına yorulur.

Kahve falında buzlu yolda koşmak geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, iç sıkıntısına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir