Kahve falında buzdolabında bebek görmek

Kahve falında buzdolabında bebek görmek tabiri caizse can bulacağına, güzel bir iş fırsatına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında buzdolabında bebek gördüyseniz:

  • Gerekli konuşmaları yapmanız, yanlış anlaşılmaları engelleyebilir.

Kahve falında buzdolabında bebek görmek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine işaret eder.

Kahve falında buzdolabını dolu görmek yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına inanılır.

Kahve falında buzdolabını görmek bedenen de ruhen de şifa bulacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına işaret eder.

Kahve falında buzdolabında muz görmek ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına rivayet eder.

Kahve falında buzdolabından su içmek hanesindeki rızkın eksileceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Kahve falında buzdolabında üzüm görmek sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine rivayet eder.

Kahve falında buzdolabında salatalık görmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, hep yerinde sayacağına yorulur.

Kahve falında buzdolabının içini görmek girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top