AnaSayfa / Genel / Kahve falında bulanık kan görmek

Kahve falında bulanık kan görmek

Kahve falında bulanık kan görmek iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, kazalardan, belalardan korunacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bulanık kan gördüyseniz:

  • Bazı konularda endişelere sahip olabilirsiniz ya da bazı şeylere cesaret edemeyebilirsiniz.

Kahve falında bulanık kan görmek tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bulanık suda boğulmak çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında berrak ve bulanık su görmek hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına işaret eder.

Kahve falında bulanık suya girmemek sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine yorulur.

Kahve falında bulanık ve dalgalı deniz görmek sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bulanık su yüzmek sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, onu borçtan kurtaracağına inanılır.

Kahve falında bulanık kuyu görmek kendisini ona adayacağına, işlerin rast gideceğine alamet eder.

Kahve falında bulanık suya kapılmak sevilen ve sayılan biri olunacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir