Kahve falında bot kaybetmek

Kahve falında bot kaybetmek eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, günahların da affolacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bot kaybetmek gördüyseniz:

  • Tamamlanması gereken işleri tamamladıktan sonra yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kahve falında bot kaybetmek statü atlayacağına, işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bot ayakkabı kaybetmek konfor içinde yaşayacağına, İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı bot görmek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına işaret eder.

Kahve falında gelinliğin altına bot giymek şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bot ayakkabı giymek bol kazançlı günler geçireceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayağına bot giymek manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, haksızlık edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz bot giymek yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, âlim kimselerden feyz alacağına işaret eder.

Kahve falında yeni bot giymek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top