Kahve falında birinin ölmesini duymak

Kahve falında birinin ölmesini duymak girilen yolda zarar edileceğine, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, büyük üzüntüler yaşayabileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin ölmesini duymak gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaşınız size özel bir şey sunabilir.

Kahve falında para miktarı duymak her türlü kötülükten uzakdurulacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının ev aldığını duymak uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, masa başı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında babanın öldüğünü duymak yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına rivayet eder.

Kahve falında tanıdıgının öldügünü duymak yeni insanlarla tanışacağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevgilinin sesini duymak alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine işarettir.

Kahve falında kalın ses duymak ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında at kişnemesi duymak kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına rivayet eder.

Kahve falında salavat sesi duymak evliyseniz eşle iyi geçime, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top