AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin kokusunu içine çekmek

Kahve falında birinin kokusunu içine çekmek

Kahve falında birinin kokusunu içine çekmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine yorulur.

Kahve falında birinin kokusunu içine çekmek gördüyseniz:

  • Sosyal anlamda hızlanarak yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Kahve falında sevdiğinin kokusunu içine çekmek aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına inanılır.

Kahve falında birinin kokusunu içine çekmek fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında duman kokusu almak platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına yorulur.

Kahve falında cennetin kokusunu almak kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine rivayet eder.

Kahve falında içki kokusu duymak hastalıktan şifa bulmaya, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine delalettir.

Kahve falında çam kokusu duymak iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kabenin kokusunu duymak yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında et kokusu görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, isteklerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.