AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin dişlerinin kırıldığını görmek

Kahve falında birinin dişlerinin kırıldığını görmek

Kahve falında birinin dişlerinin kırıldığını görmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin dişlerinin kırıldığını gördüyseniz:

  • Yani zihinsel yönden güçlü olmanıza rağmen konuşmalarda bazı sıkıntılar çekebilirsiniz.

Kahve falında azı diş kırılması görmek epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, çok büyük bir rahata ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında diş kırılmak sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında diş kopması düşmesi kırılması görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında diş kırılmasını görmek aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına delalettir.

Kahve falında dişlerin kırılmasını görmek kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kırılan diş görmek sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına delalet eder.

Kahve falında diş kırılması görmek zaman zaman kişiyi ezeceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında takma diş kırılması görmek hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.