AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin bıyık kestiğini görmek

Kahve falında birinin bıyık kestiğini görmek

Kahve falında birinin bıyık kestiğini görmek hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, verimli işlere gireceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin bıyık kestiğini gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda güç gösterilerinden kaçınmakta fayda var.

Kahve falında bıyık kestirmek dinin emirlerini hiçe sayacağına, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine rivayet eder.

Kahve falında birinin bıyık kestiğini görmek ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına yorulur.

Kahve falında uzun bıyık görmek karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına inanılır.

Kahve falında bayanın bıyık görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına rivayet eder.

Kahve falında bıyıkları çıktığını görmek işlerinde yeni bir sayfa açacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına alamet eder.

Kahve falında bıyıkları cımbızla almak kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, güzel bir iş fırsatına inanılır.

Kahve falında kadında bıyık çıktığını görmek hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bıyıklı bebek görmek başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir