AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin aynaya baktığını görmek

Kahve falında birinin aynaya baktığını görmek

Kahve falında birinin aynaya baktığını görmek kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin aynaya baktığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda ilerlemeye başlamadan önce, halletmeniz gereken eski problemler söz konusu olabilir.

Kahve falında ayna yıkamak rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, fal sahibinin sağlığına geri kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında taşlı ayna görmek kişinin tüm hayatının değişeceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayna karşısında namaz kılmak maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyle aynaya bakmak kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında sadece ayna görmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine delalettir.

Kahve falında eski ayna görmek aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında buğulu ayna görmek uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında aynaya baktığını görmek üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.