Kahve falında birini hastaneye yetiştirmek

Kahve falında birini hastaneye yetiştirmek rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, zenginliğe sahip olacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birini hastaneye yetiştirmek gördüyseniz:

  • Belli konular, anlaşmalar, öneriler veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor.

Kahve falında birini hastaneye yetiştirmek çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine tabir olunur.

Kahve falında camiye yetişememek işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında otobüse yetişmeye çalışmak kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil biber yetiştirmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına delalettir.

Kahve falında cuma namazına yetişememek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, bu sayede kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine alamet eder.

Kahve falında otobüse yetişemediğini görmek ona emek vereceğine, sevinçli ve mutlu haberler alacağına işarettir.

Kahve falında bir yere yetişmeye çalıştığını görmek iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine inanılır.

Kahve falında pirinç yetiştirmek hayatın mutluluk içinde geçeceğine, kişinin çocuk hasreti çekeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top