AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir tanıdığı hamile görmek

Kahve falında bir tanıdığı hamile görmek

Kahve falında bir tanıdığı hamile görmek böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, ilişkilerin noktalanacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına işarettir.

Kahve falında bir tanıdığı hamile gördüyseniz:

  • Kendinize dönük ilgi alanlarınız daha çok işinize yarayabilir.

Kahve falında tanıdık birinin hamile olduğunu duymak iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, takdir edileceğine tabir olunur.

Kahve falında tanıdık birinin hamile olduğunu öğrenmek sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine inanılır.

Kahve falında bir tanıdığının hamile olduğunu görmek aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında tanıdığın birini hamile görmek olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına rivayet eder.

Kahve falında bir tanıdığı hamile görmek umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına delalettir.

Kahve falında hamile tanıdığını görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, hastalıklarından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında eski bir tanıdığı hamile görmek bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdığının hamile olduğunu duymak yeni yerler göreceğine, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, bu ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir