AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir kıza sarılmak

Kahve falında bir kıza sarılmak

Kahve falında bir kıza sarılmak kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, günah işleyeceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine delalet eder.

Kahve falında bir kıza sarılmak gördüyseniz:

  • İyi yapılmış bir planınızın zamanlamasında sürpriz değişiklikler olabilir.

Kahve falında tanımadığın bir kıza sarılmak kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine işaret eder.

Kahve falında tanıdık bir kıza sarılmak daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında kıza sarılmak can sıkıntısının geçeceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine rivayet eder.

Kahve falında kıza sarıldığını görmek yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kızını sarı saçlı görmek tüm gözleri üzerinde toplayacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine işarettir.

Kahve falında aşık olduğun kıza sarılmak mutlu olacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında bi kıza sarılmak alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, falı kapatan kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet eder.

Kahve falında güzel bir kıza sarılmak iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, yeteneklerini geliştirmeye alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.