AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir çocuğun hasta olduğunu görmek

Kahve falında bir çocuğun hasta olduğunu görmek

Kahve falında bir çocuğun hasta olduğunu görmek hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, ekmeğinin azalacağına, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir çocuğun hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenin.

Kahve falında çocuğunu hasta görmek maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına tabir olunur.

Kahve falında hasta çocuğun iyileştiğini görmek toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına tabir olunur.

Kahve falında çocuğun hastalandığını görmek kötü gidişe dur denileceğine, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun hasta olduğunu görmek sorunların aşılacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına delalet eder.

Kahve falında hasta bir çocuğa yardım etmek huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, hastalıklarının biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kendi çocuğunun hasta olduğunu görmek daha çok dünya malı edineceğine, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına alamet eder.

Kahve falında çocuğunun hasta olduğunu öğrenmek fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, birlikte bazı işler yapılacağına işaret eder.

Kahve falında hasta çocuğunun yürüdüğünü görmek epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.