AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir çift eldiven görmek

Kahve falında bir çift eldiven görmek

Kahve falında bir çift eldiven görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, kazancını katbekat arttıracağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında bir çift eldiven gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda daha akılcı davranmanız gerekiyor olabilir.

Kahve falında bir çift eldiven görmek çok mutlu bir dönem geçirileceğine, sorunların üzüntülere neden olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah deri eldiven görmek malının ve parasının çoğalacağına, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yırtık eldiven görmek mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına yorulur.

Kahve falında deri eldiven görmek bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına delalet eder.

Kahve falında siyah eldiven takmak aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birine eldiven vermek bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, kazançlı bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında doktor eldiveni takmak sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına delalettir.

Kahve falında ameliyat eldiveni giymek sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir