AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz topuklu ayakkabı giymek

Kahve falında beyaz topuklu ayakkabı giymek

Kahve falında beyaz topuklu ayakkabı giymek aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz topuklu ayakkabı giymek gördüyseniz:

  • Yaptığınız işleri, bazı plan, seçim veya kararlarınızı savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında topuklu beyaz ayakkabı giymek kişinin kazancının artacağına, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine inanılır.

Kahve falında beyaz yüksek topuklu ayakkabı giymek uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz topuklu ayakkabı giymek çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı topuklu ayakkabı giydiğini görmek kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında topuklu siyah ayakkabı giymek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüksek topuk ayakkabı giymek kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına inanılır.

Kahve falında yüksek topuklu ayakkabı giymek sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına yorulur.

Kahve falında yeni topuklu ayakkabı giymek çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir