Kahve falında beyaz lahana dolması görmek

Kahve falında beyaz lahana dolması görmek onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, aile bireyleri ile tartışacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına yorulur.

Kahve falında beyaz lahana dolması gördüyseniz:

  • Değişik ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.

Kahve falında beyaz lahana dolması yemek rahat şekilde yaşayacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz lahana dolması görmek kazancın ve ekmeğin eksileceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, büyük işlere imza atacağına işaret eder.

Kahve falında lahana dolması sarmak itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında kara lahana dolması görmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kara lahana dolması sarmak yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, çocuk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında lahana dolması pişirmek hayırlı terfiler alınacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında lahana dolması görmek maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına işaret etmektedir.

Kahve falında lahana dolması yapmak buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top