AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz güneşlik görmek

Kahve falında beyaz güneşlik görmek

Kahve falında beyaz güneşlik görmek iş hayatında rahat edileceğine, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, donanımlı kılacağına, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz güneşlik gördüyseniz:

  • Neler yapabileceğinizi açıkça belirtip, pazarlık aşamasında kendi lehinize adımlar atmanız gerekiyor.

Kahve falında güneşi beyaz görmek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz güneş gözlüğü görmek kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz güneşlik görmek şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında kırık güneş gözlüğü görmek yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasının güneş gözlüğü taktığını görmek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işarettir.

Kahve falında büyük güneş görmek rakiplerine yenileceğine, kazancının da azalacağına alamet eder.

Kahve falında günlük güneşlik görmek büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güneşten kararmak sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir