Kahve falında bebek beşiği satın almak

Kahve falında bebek beşiği satın almak sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine delalettir.

Kahve falında bebek beşiği satın almak gördüyseniz:

  • Kontrolden çıkan olaylar söz konusu olabilir.

Kahve falında bebek beşiği satın almak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına işaret eder.

Kahve falında beşik satın almak hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi bebek beşiği görmek uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine işarettir.

Kahve falında ikiz bebek beşiği görmek isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında bebeği beşikte sallamak iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında beşiğin içinde bebek görmek hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve fal sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine delalet eder.

Kahve falında beşikte erkek bebek görmek ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boş bebek beşiği görmek sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir