Kahve falında bavullarla bir yere gitmek

Kahve falında bavullarla bir yere gitmek haneye bolluk ve berekete dolacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına tabir olunur.

Kahve falında bavullarla bir yere gitmek gördüyseniz:

  • Ara sıra coşacak olan duygularınız sizi etkileyecek.

Kahve falında bavullarla bir yere gitmek aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine tabir olunur.

Kahve falında bavulla bir yere gitmek kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, darlanacağına tabir olunur.

Kahve falında bavula eşya yerleştirmek sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına inanılır.

Kahve falında bavulla giden birini görmek işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına işaret eder.

Kahve falında bavulunu alıp gitmek sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, sözleri tutulacağına alamet eder.

Kahve falında bavulla gitmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına yorulur.

Kahve falında bavulu alıp gitmek afiyette giden düzeninden olacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bavula kıyafet koymak çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top