AnaSayfa / Genel / Kahve falında başörtüsünü çıkartmak

Kahve falında başörtüsünü çıkartmak

Kahve falında başörtüsünü çıkartmak çok sevileceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, geçim derdi çekmeyeceğine, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, beğenilen işlere imza atacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başörtüsünü çıkartmak gördüyseniz:

  • Meslektaşlarınız, etkili kişiler veya arkadaşlarınız size haddinden fazla baskı uyguluyor olabilir.

Kahve falında birinin başörtüsünü çıkardığını görmek tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında başörtüsünü çıkardığını görmek heveslerinin de azalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başörtüsünü çıkartmak kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, her daim bereketli işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başörtüsü kesmek helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında pembe başörtüsü takmak kötü kişilere yakın olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında lacivert başörtüsü görmek hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine tabir olunur.

Kahve falında çiçekli başörtüsü görmek gönlünce bir yaşam süreceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına inanılır.

Kahve falında başına başörtüsü takmak toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir