Kahve falında başkasının evlilik görmek

Kahve falında başkasının evlilik görmek hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, mutlulukların yarım kalacağına, itibar kazanacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, yanlış kişilere denk geleceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ev sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında başkasının evlilik gördüyseniz:

  • Diğerlerinin vermesi gereken tepkiler konusunda net fikirleriniz var.

Kahve falında evlilik yüzüğü almak yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine alamet eder.

Kahve falında evlilik için alışveriş yapmak ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına rivayet eder.

Kahve falında evliliğe karar vermek işlerin eski haline döneceğine, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye işarettir.

Kahve falında altın evlilik yüzük görmek hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişiden evlilik teklifi almak hayat mücadelesini yalnız vereceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evlilik yüzüğünü çıkarmak ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evlilik teklifi almak çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, sıkıntılarını çözeceğine alamet eder.

Kahve falında evlilik dışı çocuğu olmak kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine, hastalıklarını yeneceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top