AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının cinsi münasebetini görmek

Kahve falında başkasının cinsi münasebetini görmek

Kahve falında başkasının cinsi münasebetini görmek ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, dualarına karşılık alacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının cinsi münasebetini gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Kahve falında başkasının cinsi münasebetini görmek başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına işarettir.

Kahve falında bir kadınla cinsi münasebette bulunmak kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında anneyle cinsi münasebet görmek arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine delalettir.

Kahve falında kadın kadına cinsi münasebette bulunmak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine tabir olunur.

Kahve falında ölüyle cinsi münasebette bulunmak maddi olarak üstünlük elde edeceğine, tatsız durumların yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşiyle cinsi münasebette bulunmak borç yüzünden uykuların kaçacağına, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında köpekle cinsi münasebette bulunmak asla harama bulaşmayacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine inanılır.

Kahve falında hayvanla cinsi münasebet görmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir