AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasına kıyafet almak

Kahve falında başkasına kıyafet almak

Kahve falında başkasına kıyafet almak sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, hırpalanacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında başkasına kıyafet almak gördüyseniz:

  • Pazarlıklar esnasında elinizi güçlü tutmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında kıyafetlerini vermek karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına rivayet eder.

Kahve falında bol kıyafet görmek kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına işarettir.

Kahve falında dantel kıyafet görmek yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, günahlarından tövbe etmeye yorulmaktadır.

Kahve falında kıyafetlerinin ıslandığını görmek eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine delalet eder.

Kahve falında kıyafet mağazası görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında kullanılmış kıyafet almak bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına inanılır.

Kahve falında hacı kıyafeti giymek onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine delalettir.

Kahve falında mor kıyafet görmek daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.