Kahve falında başka yere gitmek

Kahve falında başka yere gitmek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, beklenilen takdiri alacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başka yere gitmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda hemen karşılık görmemiş olmanız, yakında görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor.

Kahve falında bir yerden başka yere gitmek sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başka yerlere gitmek üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine alamet eder.

Kahve falında başka bir yere gitmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında bir yerden başka bir yere gitmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kazalara ve belalara yakın duracağına işaret eder.

Kahve falında başka yere gitmek uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına delalet eder.

Kahve falında başka bir yere tayin olmak kendisini ailesine vereceğine, işlerinin günden güne daha da bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başka bir yere atanmak çok kötü hissedileceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir yerden başka yere uçmak ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, güzel bir iş fırsatına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir