Kahve falında başka biriyle yatmak

Kahve falında başka biriyle yatmak uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, yaşadığı stresin biteceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başka biriyle yatmak gördüyseniz:

  • Duygularınız mantıklı karar almanızı engelliyor.

Kahve falında başka kadınla yatmak geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına tabir olunur.

Kahve falında başka bir evde yatmak çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına işarettir.

Kahve falında başka bir kadınla yatmak yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başka bir yerde yatmak özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, hayırlı kararlar verileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başka bir yatakta yatmak sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başka bir adamla yatmak rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başka adamla yatmak yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında başka evde yatmak çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top