Kahve falında başında kına görmek

Kahve falında başında kına görmek endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, her daim Allah yolunda yürüyeceğine, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, karşılıksız bırakmayacağına, işlerin rayından çıkacağına, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına inanılır.

Kahve falında başında kına gördüyseniz:

  • Yer yer kapıldığınız şüphelerin size zarar verebileceğini asla aklınızdan çıkarmayın.

Kahve falında başa kına sürmek kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına yorulur.

Kahve falında başında kına görmek kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başına kına sürmek güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başa kına yakmak çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, dedikodu edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başına kına görmek stresini ve yorgunluğunu atacağına, hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına delalettir.

Kahve falında kırmızı kına elbisesi görmek gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kına kokusu duymak sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında hac kınası görmek aksiliklerin başgöstereceğine, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top