Kahve falında başbakanın korumasını görmek

Kahve falında başbakanın korumasını görmek can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başbakanın korumasını gördüyseniz:

  • Hiçbirşey plana göre devam etmeyebilir.

Kahve falında başbakan koruması olmak yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında başbakanın korumalığını yapmak maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalettir.

Kahve falında başbakanın koruması olmak sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, hayatının adeta cennete döneceğine inanılır.

Kahve falında başbakana korumalık yapmak kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, toplum için faydalı işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başbakanın korumasını görmek sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine işarettir.

Kahve falında koruyucu köpek görmek ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında birini korumaya çalışmak sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, tecrübe kazandıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kendini koruma olarak görmek hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top