Kahve falında bardak yıkamak

Kahve falında bardak yıkamak çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, önemli bir lider haline geleceğine, üst üste birçok sorun yaşanacağına, ilk etapta durumu kaldıramayacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına delalet eder.

Kahve falında bardak yıkamak gördüyseniz:

  • Kendinizi iyi hissettiğiniz işlerle vakit geçirmelisiniz.

Kahve falında bulaşık bardak yıkamak çalışmalarının artacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında bardak bulaşık yıkamak ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, kazançlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Kahve falında çay bardağı yıkadığını görmek aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, üst düzey çalışmalara imza atılacağına yorulur.

Kahve falında cam bardak yıkamak manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine rivayet eder.

Kahve falında kirli bardak yıkamak yeni bir karar alma sürecine girileceğine, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bardak tabak yıkamak kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çeşmede bardak yıkamak sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında bardak yıkamak huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir