AnaSayfa / Genel / Kahve falında balık olduğunu görmek

Kahve falında balık olduğunu görmek

Kahve falında balık olduğunu görmek hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, hayatının tamamen altüst olacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına, sorunlarının birken beş olacağına, çirkin iftiralara uğrayacağına delalettir.

Kahve falında balık olduğunu gördüyseniz:

  • Diğerlerinin hızıyla koşmaya çalışmalı veya onların müziğiyle dans etmelisiniz.

Kahve falında ters yüzen balık görmek zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında masanın üstünde balık görmek en çetin zorlukların aşılacağına, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında akvaryum balığı görmek kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, biraz zaman geçmesi gereken haber işaret eder.

Kahve falında balık çorbası görmek dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balıktan korkmak hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına tabir olunur.

Kahve falında gümüş rengi balık görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına delalet eder.

Kahve falında çok ve küçük balık görmek işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına işarettir.

Kahve falında balık tutarken suya düşmek hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.