AnaSayfa / Genel / Kahve falında balık görmek

Kahve falında balık görmek

Kahve falında balık görmek rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına alamet eder.

Kahve falında balık gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin fikirlerini saçma dahi bulsanız renginizi göstermemenizde fayda var.

Kahve falında balık yerine yılan tutmak küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine rivayet eder.

Kahve falında nehirde büyük balık görmek kişinin her türlü zenginliğine, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında balık ısırdığını görmek elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında denizde yüzmek ve balık tutmak başarılarını ispat edeceğine, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında denizden balık yakalamak sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine delalettir.

Kahve falında balığa çıkmak düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş süs balığı görmek bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, rahatının ve gelirinin artacağına tabir olunur.

Kahve falında baygın balık görmek masumluğunu ispat edeceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir