AnaSayfa / Genel / Kahve falında badanacı görmek

Kahve falında badanacı görmek

Kahve falında badanacı görmek rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine işarettir.

Kahve falında badanacı gördüyseniz:

  • Yapılan anlaşmaların olumlu sonuçları olabilir.

Kahve falında birinin badana yaptığını görmek sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, falı kapatan kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasını badana yaparken görmek karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında badanalı ev görmek rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi badana yapmak zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, kurtuluşa ereceğine yorulur.

Kahve falında sarı renk badana yapmak büyük miktarda para kazanacağına, bu paralar ile insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında komşunun evini badana yapmak maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, evini ve ailesini unutacağına işaret eder.

Kahve falında mavi renk badana görmek sağlığının da yerine geleceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz badanalı oda görmek sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir