Kahve falında aynı masada yemek yemek

Kahve falında aynı masada yemek yemek rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, mevcut konforunun da devam edeceğine, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, insanlar tarafından ayıplanacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında aynı masada yemek yemek gördüyseniz:

  • İmajınızı veya kendinize olan güveninizi arttırmanızı sağlayacak örnek işler ortaya koyabilirsiniz.

Kahve falında aynı masada yemek yemek kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyle aynı masada yemek yemek maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle aynı masada oturmak kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğinle aynı masada oturmak hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine ve planlayacağına, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna yorulmaktadır.

Kahve falında biriyle aynı masada oturmak aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başbakanla aynı masada oturmak yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine yorulur.

Kahve falında masada yemek yemek kişinin hedeflediği işi alacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük bir masada yemek yemek neredeyse kahrolacağına, hayallere kavuşulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top