AnaSayfa / Genel / Kahve falında aynaya yazı yazmak

Kahve falında aynaya yazı yazmak

Kahve falında aynaya yazı yazmak ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, işlerin aksayacağına, yüceltileceği sözler duyacağına, maddi kayıpların olacağına, bu süreçte yaşanacak olan zararın uzun zaman telafi edilemeyeceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında aynaya yazı yazmak gördüyseniz:

  • Yatırımlar, anlaşmalar veya tahsil edilecek borçlar kanalıyla maddi bir kazanç söz konusu olabilir.

Kahve falında aynaya yazı yazmak eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, hayatının da kolaylaşacağına yorulur.

Kahve falında tahtaya yazı yazmak yüksek bir makama geleceğine, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz kağıta yazı yazmak sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Kahve falında kurana yazı yazmak rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine işarettir.

Kahve falında mezar taşına yazı yazmak işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına yorulur.

Kahve falında el yazısı yazmak bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kar üzerine yazı yazmak ihtiyaçlarını giderebileceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına delalet eder.

Kahve falında bilgisayarda yazı yazmak çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir