AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayaktan öpülmek

Kahve falında ayaktan öpülmek

Kahve falında ayaktan öpülmek güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, moral bozukluğu yaşanacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayaktan öpülmek gördüyseniz:

  • Hesapta olmayan bir buluşma gerekebilir.

Kahve falında bebeği ayakta sallamak dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına delalet eder.

Kahve falında ayakta mantar görmek kendine döneceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına işarettir.

Kahve falında ayakta abdest bozmak yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, gelişim içine girileceğine yorulur.

Kahve falında ayakta ben görmek maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında ayakta durduğunu görmek hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ayaktan kan aldırmak kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayaktan kurşun çıkarmak yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, çok sevineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayakta nasır görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.