AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayakkabıyı toprağa gömmek

Kahve falında ayakkabıyı toprağa gömmek

Kahve falında ayakkabıyı toprağa gömmek büyük bir proje ortaya koyacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, çalışıyorsa terfi alacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine yorulur.

Kahve falında ayakkabıyı toprağa gömmek gördüyseniz:

  • Gerekli araştırmaları yapmalısınız.

Kahve falında ayakkabıyı toprağa gömmek onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına rivayet eder.

Kahve falında kendini toprağa gömmek namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toprağa bebek gömmek müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında toprağa altın gömmek sorunların kısa sürede aşılacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında altını toprağa gömmek hilekar ve zayıf tanıdığa, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına delalettir.

Kahve falında toprağa yumurta gömmek eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine delalet eder.

Kahve falında toprağa ceviz gömmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında kuranı kerimi toprağa gömmek göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.