AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayakkabıyı dolaba koymak

Kahve falında ayakkabıyı dolaba koymak

Kahve falında ayakkabıyı dolaba koymak bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, derin bir nefes alacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayakkabıyı dolaba koymak gördüyseniz:

  • Herşeyden önce gereksiz harcamalara meyillisiniz.

Kahve falında ayakkabıyı dolaba koymak aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dolaba et koymak yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dolaba su koymak aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine yorulur.

Kahve falında dolaba çiğ et koymak yeni bir yola gireceğine, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dolaba yumurta koymak yokluk nedir bilmeyeceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dolaba balık koymak donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, sorunlarının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayakkabı dolabı görmek çok istenen hedeflere ulaşılacağına, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına delalettir.

Kahve falında dolapta ayakkabı görmek kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir