Kahve falında ayakkabı taşımak

Kahve falında ayakkabı taşımak rızkın da ömür boyu süreceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, mal ve mülk sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında ayakkabı taşımak gördüyseniz:

  • Bazı engellemelerle veya direnç gösteren kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında elinde ayakkabı taşımak sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine delalettir.

Kahve falında ayakkabı taşımak rızık elde edeceğine, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına işaret eder.

Kahve falında bina taşımak çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kuzu taşımak planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında taş taşımak yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, bir sebeple hem çok şaşıracağına delalet eder.

Kahve falında çamaşır makinesi taşımak maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kül taşımak rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anneyi kucağında taşımak yaraların merheminin bulunulacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir