AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayak altında kıl görmek

Kahve falında ayak altında kıl görmek

Kahve falında ayak altında kıl görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına delalettir.

Kahve falında ayak altında kıl gördüyseniz:

  • Sporun daha fazla önemsenmesinde fayda var.

Kahve falında ayağın altında kıl görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayağının altında kıl çıktığını görmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayağının altında kıl görmek uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, güzel işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayak altında kıl görmek maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine inanılır.

Kahve falında ayak üstünde kıl görmek tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine alamet eder.

Kahve falında ayağında kıl çıktığını görmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine işaret eder.

Kahve falında ayak kılı kesmek sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayak kıllarını görmek hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, sorunlarının tamamen biteceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.