AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayağının ağrıdığını görmek

Kahve falında ayağının ağrıdığını görmek

Kahve falında ayağının ağrıdığını görmek dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine delalet eder.

Kahve falında ayağının ağrıdığını gördüyseniz:

  • Suçlama, eleştiri veya şikayetleriniz sonrasında karşı tarafı sakinleştirmek uzun zaman alabilir.

Kahve falında ayaklarının ağrıdığını görmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayağının ağrıdığını görmek ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına alamet eder.

Kahve falında ayağın ağrıdığını görmek zor zamanların sona ereceğine, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin ayağının ağrıdığını görmek tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında ayağı ağrımak hastalıkların iyileşeceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine yorulur.

Kahve falında ayakları ağrımak kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlerinin ağrıdığını görmek sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında midesi ağrımak kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir