AnaSayfa / Genel / Kahve falında ay hali görmek

Kahve falında ay hali görmek

Kahve falında ay hali görmek hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, işinden ekmeğinden olacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında ay hali gördüyseniz:

  • Olayları farklı bir bakış açısıyla değerlendirmenizde fayda var.

Kahve falında ay hali olmak hasta ve zor geçireceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ay hali görmek vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında sürü halinde balık görmek gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında sebze hali görmek başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında fal sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine işarettir.

Kahve falında hayız hali görmek deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan fal sahibinin huzurlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bebeklik hali görmek zengin bir hayata sahip olunacağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, maddi kayba uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında sürü halinde kuşlar görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına delalettir.

Kahve falında genç halini görmek mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.