Kahve falında ateşin ortasında kalmak

Kahve falında ateşin ortasında kalmak rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine yorulur.

Kahve falında ateşin ortasında kalmak gördüyseniz:

  • Vücudunuza gereken önemi göstermiyorsunuz.

Kahve falında ateşin ortasında kalmak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, ikisinin de çok rahat edeceğine inanılır.

Kahve falında ateşin üstünde yatmak nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine yorulur.

Kahve falında cehennem ateşinde yandığını görmek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına delalettir.

Kahve falında ateşin yandığını görmek yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına delalet eder.

Kahve falında ateşin içinden geçmek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına inanılır.

Kahve falında cehennem ateşinde yanmak yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, bu sayede mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve falı kapatan kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yanan ateşin söndüğünü görmek kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ateşin sıcaklığını hissetmek çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir