AnaSayfa / Genel / Kahve falında aşure pişirdiğini görmek

Kahve falında aşure pişirdiğini görmek

Kahve falında aşure pişirdiğini görmek takdir görecek pek çok iş yapacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, sağlığının yerinde kalacağına, zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, hem de zengin biri olacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, atılan adımların boşa gideceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına inanılır.

Kahve falında aşure pişirdiğini gördüyseniz:

  • Çok yakın zamanda istekleriniz gerçek olabilir.

Kahve falında aşure çorbası pişirmek yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına alamet eder.

Kahve falında aşure pişirmek ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında aşure pişirip dağıtmak eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında aşure pişirdiğini görmek dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında aşure pişiren birini görmek artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında aşure pişirmek ve dağıtmak eşit davranılacağına, geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında aşure ikram etmek mesleki anlamda geriye düşüleceğine, başarıya giden yolların açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında muharrem ayında aşure görmek daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.