Kahve falında aslanların saldırısına uğramak

Kahve falında aslanların saldırısına uğramak işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına tabir olunur.

Kahve falında aslanların saldırısına uğramak gördüyseniz:

  • Tutumları sizi sinirlendirebilir veya bazı isteklerinizi geri çevirebilirler.

Kahve falında aslan saldırısına uğramak çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında aslanların saldırısına uğramak başarılarının devamının geleceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine yorulur.

Kahve falında aslanın saldırısına uğramak umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında balıkların saldırısına uğramak tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına işarettir.

Kahve falında kılıçla saldırıya uğramak tüm sıkıntıların giderileceğine, olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir adam tarafından saldırıya uğramak bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında köpekler tarafından saldırıya uğramak bir anda yokluğa düşüleceğine, refah içinde yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında bıçak saldırısına uğramak onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir