AnaSayfa / Genel / Kahve falında aslanı yenmek

Kahve falında aslanı yenmek

Kahve falında aslanı yenmek sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, mutlulukların yarım kalacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine tabir olunur.

Kahve falında aslanı yenmek gördüyseniz:

  • En iyi hazırlanmış planlarınıza karışan kişiler ya da belli başlı müdahaleler söz konusu olabilir.

Kahve falında aslanı yenmek haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, ruhlarına mevlit okutacağına rivayet eder.

Kahve falında aslan tarafından yenmek hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına işarettir.

Kahve falında toplu yemek yendiğini görmek büyük sıkıntılar içine gireceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine yorulur.

Kahve falında balık tarafından yenmek hileli bir işle karşılaşılacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına işarettir.

Kahve falında kavgada yenmek dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında düşman yenmek ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurt tarafından yenmek çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine delalettir.

Kahve falında timsah tarafından yenmek kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir