AnaSayfa / Genel / Kahve falında asansörde görmek

Kahve falında asansörde görmek

Kahve falında asansörde görmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, planların aksayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında asansörde gördüyseniz:

  • Gizli kalmış konular aydınlanabilir, araştırdığınız olaylar veya kişiler varsa sonunda aradığınız bilgiler açığa çıkabilir veya bazı sırların ortaya çıkması sizde rahatlama sağlayabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Kahve falında asansörle hızlı inmek zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, mal ve mülkün telafi edileceğine işaret eder.

Kahve falında asansörde kalan birini görmek ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine rivayet eder.

Kahve falında dar asansör görmek hem dua alacağına, planların sarkacağına işaret eder.

Kahve falında asansöre binmek emellere ulaşılacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyle asansöre binmek çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine alamet eder.

Kahve falında yürüyen asansör görmek başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine delalettir.

Kahve falında asansör binmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında asansörden aşağı inmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, imkânsızı başaracağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir