AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşlarını bulamamak

Kahve falında arkadaşlarını bulamamak

Kahve falında arkadaşlarını bulamamak yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşlarını bulamamak gördüyseniz:

  • Doğru verilere sahipseniz, maddi veya üretkenlik gerektiren Koşullarınızdan ödün vermeniz gerekmiyor.

Kahve falında arkadaşlarını bulamamak sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşını bulamamak eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elbiselerini bulamamak ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına inanılır.

Kahve falında telefonla arayıp bulamamak eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, rızık eksikliği yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında üstüne kan bulaştığını görmek büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kıyafetlerini bulamamak duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, uzun uzun dalıp gideceğine rivayet eder.

Kahve falında gideceği yeri bulamamak bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında birini kaybetmek bulamamak makam ve kariyer sahibi olunacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir