AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşının şarkı söylediğini görmek

Kahve falında arkadaşının şarkı söylediğini görmek

Kahve falında arkadaşının şarkı söylediğini görmek büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, çok sayıda borca gireceğine, makbul olan şeylere, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşının şarkı söylediğini gördüyseniz:

  • Gerekçi olmayan varsayımlara göre değil, somut bilgilere dayalı seçimler yapmanızda veya kararlar almanızda fayda var.

Kahve falında arkadaşın şarkı söylediğini görmek iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, sözleri tutulacağına alamet eder.

Kahve falında bir arkadaşının şarkı söylediğini görmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının şarkı söylediğini görmek işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ingilizce şarkı söylemek rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına delalet eder.

Kahve falında kalabalıkta şarkı söylemek sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sokakta şarkı söylemek özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına alamet eder.

Kahve falında birinin sana şarkı söylediğini görmek özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle şarkı söylemek hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir