AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşının cenazesine katılmak

Kahve falında arkadaşının cenazesine katılmak

Kahve falında arkadaşının cenazesine katılmak büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, büyük sıkıntıları olmayacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşının cenazesine katılmak gördüyseniz:

  • Duygusal konularda dikkatli davranmak sizin açınızdan son derece yararlıdır.

Kahve falında arkadaşının cenazesine katılmak büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına işarettir.

Kahve falında cenaze katılmak her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cenazeye katıldığını görmek hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cenaze merasimine katılmak çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin cenazesine katılmak adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine işarettir.

Kahve falında cenaze yemeğine katılmak keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına delalettir.

Kahve falında cenaze törenine katılmak uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında cenazeye katılmak sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir